Badania i wskaźniki marketingowe, Katowice

Szkolenie zatytułowane Badania i wskaźniki marketingowe, które tutaj prezentujemy, jest jednym z pełniejszej oferty firmy szkoleniowej MatiConsulting. Detale opisu pozwalają zauważyć, iż jest przewidziany w dniu 2012-11-15.

Zasugerowano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Marketingowe, Sprzedaż, PR, menedżerskie, marketing/reklama, obsługa klienta, reklama internetowa, social media . A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

W ogłoszeniu prowadzący zaznaczyli jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu miejsce zostały wyszczególnione jako Katowice województwo Śląskie.

Zamieszczone tu szkolenie zostało wycenione przez firmę na 823.20 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Organizator dla tego szkolenia ustalili typ promocji jako Rabat i, w stosunku do ceny bazowej, jest równy 2%, a czas jej obowiązywania podano jako na czas nieokreślony.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Tyle że podanie wyłącznie nazwy miasta nie pozwala dobrze ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zatłoczone tym prędzej może się okazać, że uczestnicy wskażą problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dojazd nie zawsze jest prosty lub znalezienie parkingu jest trudne.

Ważną rzeczą podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Kończąc wspominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu Badania i wskaźniki marketingowe, przypisanego do kategorii – Marketingowe, Sprzedaż, PR, menedżerskie, marketing/reklama, obsługa klienta, reklama internetowa, social media – zaprasza MatiConsulting z siedzibą w miejscowości Książ Wlkp..

Dane pełniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: Badania i wskaźniki marketingowe.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *