Badania i wskaźniki marketingowe, Gdańsk

Chcemy Państwu zaprezentować Badania i wskaźniki marketingowe. Jest to szkolenie, którego termin jest planowany w dniu 2012-10-17. Organizatorem jest firma MatiConsulting, która gorąco zapraszają do wzięcia udziału.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została związana z kategorią: Finansowe, Ekonomiczne.

Lokalizacja szkolenia jest w treści oferty zarezerwowana przez firmę w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego miejsce zostało podane jako Gdańsk województwo Pomorskie.

Zamieszczone tu szkolenie zostało wycenione przez firmę na 789.60 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Obliczona tu wartość to promocja typu Rabat, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny bazowej, wynosi 6%.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Istotną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu Badania i wskaźniki marketingowe, przypisanego do kategorii – Finansowe, Ekonomiczne – zachęca MatiConsulting posiadająca siedzibę w miejscowości Książ Wlkp..

Dane pełniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: Badania i wskaźniki marketingowe.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *