Badania i wskaźniki marketingowe, Katowice

Pragniemy zaoferować Badania i wskaźniki marketingowe. Jest to szkolenie, którego data jest planowany w dniu 2012-10-19. Organizatorem jest firma MatiConsulting, która gorąco zachęcają do wzięcia udziału.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została dodana z kategorią: Finansowe, Ekonomiczne.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział Obiekt szkoleniowy.Położenie jest w ofercie zaznaczone jako Katowice województwo Śląskie.

Pomyślmy… Czym jest szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie, jest to pewna forma aktywności posiadająca za cel uzyskanie ogólnych lub zawodowych umiejętności wymaganych do wykonywania pracy albo jej uzyskania.

Cena szkolenia, o którym Państwo czytacie, zawiera w sobie podatek, w wysokości 0%. Wspólnie z nim szkolenie osiąga wartość brutto na poziomie 789.60.

Podana tu kwota to promocja typu First Minute, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny wyjściowej, jest równy 6%.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Na koniec wspominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu Badania i wskaźniki marketingowe, przypisanego do kategorii – Finansowe, Ekonomiczne – zachęca MatiConsulting mająca swą siedzibę w mieście Książ Wlkp..

Informacje szczegółowe na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: Badania i wskaźniki marketingowe.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *