DOBRE PRAKTYKI HR, Łódź

Przedstawiamy Państwu kolejne szkolenie firmy MOST WANTED! S.c. zatytułowane: DOBRE PRAKTYKI HR. Według organizatora i szczegółów podanych do wiadomości zainteresowanych, termin jest planowany w dniu 2012-11-15.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została połączona z kategorią: Dział Personalny HR, Zarządzanie, rekrutacja i selekcja personelu, systemy motywacyjne, optymalizacja zatrudnienia, HR.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział Obiekt szkoleniowy.Położenie jest w ofercie zaznaczone jako Łódź woj. Łódzkie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy cenę brutto, którą oszacowano przez firmę na 89.20 PLN.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Ważną rzeczą podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Na sam koniec wspominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu DOBRE PRAKTYKI HR, przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR, Zarządzanie, rekrutacja i selekcja personelu, systemy motywacyjne, optymalizacja zatrudnienia, HR – zaprasza MOST WANTED! S.c. posiadająca siedzibę w mieście Warszawa.

Informacje szczegółowe na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: DOBRE PRAKTYKI HR.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *