ATL, BTL – skuteczne planowanie działań reklamowych, WARSZAWA

Prezentujemy Państwu nowe szkolenie firmy MatiConsulting o nazwie: ATL, BTL – skuteczne planowanie działań reklamowych. Według organizatora i detali podanych do wiadomości chętnych, termin jest planowany w dniu 2012-10-03.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została połączona z kategorią: Marketingowe, Sprzedaż, PR, reklama, handlowe, marketing/reklama, obsługa klienta, reklama internetowa.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował Obiekt szkoleniowy.Położenie jest w ofercie wyznaczone jako WARSZAWA województwo Mazowieckie.

Wartość szkolenia, o którym Państwo czytacie, zawiera w sobie podatek, w wysokości 0%. Wraz z nim szkolenie osiąga wartość brutto w wysokości 823.20.

By zachęcić do wzięcia udziału w szkoleniu wykorzystano cenę promocyjną typu Rabat. Potrwa ona na czas nieokreślony i obniżka jest równa według firmy 2%.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Tyle że podanie tylko nazwy miasta nie jest dobrze ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zaludnione tym szybciej może się okazać, że uczestnicy uskarżać się będą na problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dotarcie nie jest niezbyt łatwy lub znalezienie miejsca postoju jest kłopotliwe.

Istotną rzeczą podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Kończąc wspominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu ATL, BTL – skuteczne planowanie działań reklamowych, przypisanego do kategorii – Marketingowe, Sprzedaż, PR, reklama, handlowe, marketing/reklama, obsługa klienta, reklama internetowa – zaprasza MatiConsulting posiadająca swą siedzibę w mieście Książ Wlkp..

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: ATL, BTL – skuteczne planowanie działań reklamowych.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *