ATL, BTL – skuteczne planowanie działań reklamowych, Poznań

Przebieg szkolenia pt.: ATL, BTL – skuteczne planowanie działań reklamowych, jest przewidziany w dniu 2012-09-28. Jesteśmy znani jako MatiConsulting i prowadzący szkolenia i chcemy zaoferować jedno z nich.

Wspomniano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Marketingowe, Sprzedaż, PR, reklama, handlowe, marketing/reklama, obsługa klienta, reklama internetowa. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Zastanówmy się, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od prowadzących… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy wyżywienia są dostępne. Co w sytuacji intensywnych wielodniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w cenę czy powinno się o to zadbać samodzielnie. O wszystko to można zapytać prowadzących, jeśli nie zostało napisane w opisie.

Warto zobaczyć z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy zamknięte. Gdy to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może znacznie ograniczyć ilość szkoleń.

Lokalizacja szkolenia jest w ofercie zapowiadana przez organizatora w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego położenie zostało określone jako Poznań województwo Wielkopolskie.

Cena szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 0%. Wraz z nim szkolenie osiąga kwotę brutto w wysokości 823.20.

Firma dla tego szkolenia ustalili typ promocji jako Rabat i, w stosunku do ceny bazowej, jest równy 2%, a czas jej obowiązywania podano jako na czas nieokreślony.

Sale powinny być dopasowane dla sugerowanej ilości uczestników. Warto też zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przesunięcie na inny, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Kończąc przypominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu ATL, BTL – skuteczne planowanie działań reklamowych, przypisanego do kategorii – Marketingowe, Sprzedaż, PR, reklama, handlowe, marketing/reklama, obsługa klienta, reklama internetowa – zachęca MatiConsulting mająca siedzibę w miejscowości Książ Wlkp..

Informacje pełniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod adresem: ATL, BTL – skuteczne planowanie działań reklamowych.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *