ATL, BTL – skuteczne planowanie działań reklamowych, Katowice

Termin szkolenia o nazwie: ATL, BTL – skuteczne planowanie działań reklamowych, jest planowany w dniu 2012-10-17. Jesteśmy znani jako MatiConsulting i organizator szkoleń i chcemy zaoferować Państwu jedno z nich.

Zasugerowano także, iż jest ono związane z kategorią: Marketingowe, Sprzedaż, PR, reklama, handlowe, marketing/reklama, obsługa klienta, reklama internetowa. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Lokalizacja szkolenia jest w treści oferty zapowiadana przez prowadzących w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego miejsce zostało podane jako Katowice województwo Śląskie.

Zapytajmy siebie, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od organizatora… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy cateringu są dostępne. Co w przypadku ciągłych wielodniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w cenę czy powinno się o to zadbać osobno. O wszystko to można zapytać prowadzących, jeśli nie było napisane w opisie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego dodaniu uzyskujemy cenę brutto, którą wyceniono przez firmę na 823.20 PLN.

Wyliczona tu kwota to promocja typu Rabat, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny wyjściowej, jest równy 2%.

Wnętrze obiektu powinno być odpowiednie dla sugerowanej liczby uczestników. Dobrze też zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub odłożenie na inny, późniejszy termin.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Kończąc wspominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu ATL, BTL – skuteczne planowanie działań reklamowych, przypisanego do kategorii – Marketingowe, Sprzedaż, PR, reklama, handlowe, marketing/reklama, obsługa klienta, reklama internetowa – zachęca MatiConsulting posiadająca swą siedzibę w mieście Książ Wlkp..

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: ATL, BTL – skuteczne planowanie działań reklamowych.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *