ATL, BTL – skuteczne planowanie działań reklamowych, Kraków

Szkolenie pt. ATL, BTL – skuteczne planowanie działań reklamowych, które tutaj przedstawiamy, jest jednym z oferty firmy szkoleniowej MatiConsulting. Szczegóły opisu pozwalają dostrzec, iż jest planowany w dniu 2012-10-24.

Wspomniano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Marketingowe, Sprzedaż, PR, reklama, handlowe, marketing/reklama, obsługa klienta, reklama internetowa. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Obiekt szkoleniowy.Miejsce jest w ofercie określone jako Kraków województwo Małopolskie.

Pomyślmy, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od firmy… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy wyżywienia są dostępne. Co w sytuacji intensywnych wielodniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w cenę czy należy o to zadbać samemu. O wszystko to najlepiej zapytać organizatora, jeśli nie zostało wspomniane w opisie.

Warto sprawdzić z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy zamknięte. Gdy to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może skutecznie ograniczyć ilość szkoleń.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego dodaniu uzyskujemy cenę brutto, którą oszacowano przez organizatora na 823.20 PLN.

Organizator dla tego szkolenia podali typ promocji jako Rabat i, w odniesieniu do ceny wyjściowej, wynosi 2%, a czas jej obowiązywania podano jako na czas nieokreślony.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Tyle że podanie wyłącznie nazwy miasta nie jest dobrze ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zaludnione tym łatwiej może wyjść na jaw, że uczestnicy uskarżać się będą na problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się na peryferiach, do których dotarcie nie jest niezbyt prosty lub znalezienie parkingu bywa utrudnione.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Na koniec wspominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu ATL, BTL – skuteczne planowanie działań reklamowych, przypisanego do kategorii – Marketingowe, Sprzedaż, PR, reklama, handlowe, marketing/reklama, obsługa klienta, reklama internetowa – zaprasza MatiConsulting posiadająca swą siedzibę w miejscowości Książ Wlkp..

Informacje pełniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: ATL, BTL – skuteczne planowanie działań reklamowych.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *