ATL, BTL – skuteczne planowanie działań reklamowych, WARSZAWA

Przedstawiamy kolejne szkolenie MatiConsulting zatytułowane: ATL, BTL – skuteczne planowanie działań reklamowych. Według prowadzących i detali podanych do wiadomości chętnych, termin jest przewidziany w dniu 2012-12-05.

Dodano także, iż jest ono związane z kategorią: Finansowe, Produkcja. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Lokalizacja szkolenia jest w ofercie przewidywana przez organizatora w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego położenie zostało wyznaczone jako WARSZAWA województwo Mazowieckie.

Cena szkolenia, o którym Państwo czytacie, uwzględnia podatek, w wysokości 0%. Wspólnie z nim szkolenie osiąga wartość brutto na poziomie 823.20.

By zachęcić do uczestnictwa w szkoleniu zastosowano cenę promocyjną typu Rabat. Obowiązuje ona na czas nieokreślony i bonifikata jest równa według organizatorów 2%.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Tyle że podanie tylko nazwy miasta nie jest dokładnie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im gęstsza zabudowa tym prędzej może wyjść na jaw, że uczestnicy wskażą problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się na peryferiach, do których dotarcie nie jest niezbyt prosty lub znalezienie miejsca postoju jest utrudnione.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Na sam koniec wspominam znowu, że do wzięcia udziału w szkoleniu ATL, BTL – skuteczne planowanie działań reklamowych, przypisanego do kategorii – Finansowe, Produkcja – zachęca MatiConsulting z siedzibą w mieście Książ Wlkp..

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można odnaleźć pod adresem: ATL, BTL – skuteczne planowanie działań reklamowych.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *