ATL, BTL – skuteczne planowanie działań reklamowych, Katowice

Przedstawiamy Państwu kolejne szkolenie firmy MatiConsulting zatytułowane: ATL, BTL – skuteczne planowanie działań reklamowych. Według organizatora i szczegółów podanych do wiadomości zainteresowanych, termin jest przewidziany w dniu 2012-12-10.

Dodano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Finansowe, Produkcja. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Lokalizacja szkolenia jest w treści oferty przewidywana przez firmę w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego miejsce zostało określone jako Katowice województwo Śląskie.

Warto sprawdzić z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy zamknięte. Gdy to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może mocno zmniejszyć liczbę dostępnych szkoleń.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego doliczeniu uzyskujemy wartość brutto, którą wyceniono przez prowadzących na 823.20 PLN.

Obliczona tu kwota to promocja typu Rabat, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny wyjściowej, wynosi 2%.

Sale powinny być adekwatne dla sugerowanej liczby uczestników. Dobrze także sprawdzić, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przełożenie na inny, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Zastanówmy się, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od firmy… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy cateringu są dostępne. Co w przypadku intensywnych wielodniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w koszt czy powinno się o to zadbać samodzielnie. O wszystko to można zapytać prowadzących, jeśli nie zostało wspomniane w opisie.

Na koniec wspominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu ATL, BTL – skuteczne planowanie działań reklamowych, przypisanego do kategorii – Finansowe, Produkcja – zaprasza MatiConsulting posiadająca siedzibę w mieście Książ Wlkp..

Dane pełniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod adresem: ATL, BTL – skuteczne planowanie działań reklamowych.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *