ATL, BTL – skuteczne planowanie działań reklamowych, Gdańsk

Oferujemy Państwu nowe szkolenie firmy MatiConsulting o nazwie: ATL, BTL – skuteczne planowanie działań reklamowych. Według organizatora i szczegółów podanych do wiadomości zainteresowanych, termin jest planowany w dniu 2012-12-04.

Zaznaczono także, iż jest ono powiązane z kategorią: Finansowe, Produkcja. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

W ogłoszeniu prowadzący przewidzieli jako miejsce odbywania szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu dane teleadresowe zostały zaznaczone jako Gdańsk woj. Pomorskie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego doliczeniu uzyskujemy wartość brutto, którą wyceniono przez firmę na 823.20 PLN.

Organizator dla tego szkolenia podali typ promocji jako Rabat i, w odniesieniu do ceny podstawowej, to 2%, a czas jej obowiązywania podano jako na czas nieokreślony.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Tyle że podanie tylko nazwy miasta nie pozwala zbyt dobrze ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zatłoczone tym łatwiej może się okazać, że uczestnicy wskażą problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się na peryferiach, do których dotarcie nie zawsze jest łatwy lub znalezienie miejsca postoju bywa kłopotliwe.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Zbliżając się już ku końcowi wspominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu ATL, BTL – skuteczne planowanie działań reklamowych, przypisanego do kategorii – Finansowe, Produkcja – zaprasza MatiConsulting z siedzibą w mieście Książ Wlkp..

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: ATL, BTL – skuteczne planowanie działań reklamowych.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *