ATL, BTL – skuteczne planowanie działań reklamowych, Kraków

Termin szkolenia pt.: ATL, BTL – skuteczne planowanie działań reklamowych, jest planowany w dniu 2012-11-21. Jesteśmy znani jako MatiConsulting i prowadzący szkolenia i chcemy zaoferować Państwu jedno z nich.

Dodano także, iż jest ono związane z kategorią: Marketingowe, Zawodowe, PR, reklama, handlowe, kobiet, inne, reklama internetowa. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował Obiekt szkoleniowy.Miejsce jest w ofercie wyznaczone jako Kraków woj. Małopolskie.

Zastanówmy się… Czym jest szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie, jest to pewna forma zajęć pozaszkolnych, która ma za cel udoskonalanie ogólnych lub zawodowych zdolności koniecznych do wykonywania zawodu albo samego jej uzyskania.

Umieszczone tu szkolenie jest oszacowane przez firmę na 823.20 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Prowadzący dla tego szkolenia podali typ promocji jako Rabat i, w stosunku do ceny podstawowej, jest równy 2%, a czas jej obowiązywania podano jako na czas nieokreślony.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają prościej. Tyle że podanie wyłącznie nazwy miasta nie jest dokładnie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im gęstsza zabudowa tym szybciej może wyjść na jaw, że uczestnicy uskarżać się będą na problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dotarcie nie zawsze jest łatwy lub znalezienie parkingu jest utrudnione.

Ważną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Na koniec przypominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu ATL, BTL – skuteczne planowanie działań reklamowych, przypisanego do kategorii – Marketingowe, Zawodowe, PR, reklama, handlowe, kobiet, inne, reklama internetowa – zaprasza MatiConsulting z siedzibą w miejscowości Książ Wlkp..

Informacje szczegółowe na temat tego szkolenia można znaleźć pod linkiem: ATL, BTL – skuteczne planowanie działań reklamowych.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *