ATL, BTL – skuteczne planowanie działań reklamowych, Katowice

Przedstawiamy następne szkolenie MatiConsulting pt.: ATL, BTL – skuteczne planowanie działań reklamowych. Według prowadzących i detali podanych do wiadomości chętnych, termin jest planowany w dniu 2012-11-14.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została dodana z kategorią: Marketingowe, Zawodowe, PR, reklama, handlowe, kobiet, inne, reklama internetowa.

Pomyślmy, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od firmy… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy wyżywienia są dostępne. Co w sytuacji ciągłych kilkudniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w koszt czy powinno się o to zadbać samemu. O wszystko to można zapytać firmę, jeśli nie zostało wspomniane w opisie.

Warto zobaczyć z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy zamknięte. Gdy to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Czasem jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może bardzo ograniczyć ilość dostępnych szkoleń.

Lokalizacja szkolenia jest w treści oferty zapowiadana przez prowadzących w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego miejsce zostało podane jako Katowice woj. Śląskie.

Zamieszczone tu szkolenie zostało wycenione przez organizatora na 823.20 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

By zachęcić do wzięcia udziału w szkoleniu wykorzystano cenę promocyjną typu Rabat. Obowiązuje ona na czas nieokreślony i rabat jest równa według organizatorów 2%.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Ważną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Na zakończenie wspominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu ATL, BTL – skuteczne planowanie działań reklamowych, przypisanego do kategorii – Marketingowe, Zawodowe, PR, reklama, handlowe, kobiet, inne, reklama internetowa – zaprasza MatiConsulting z siedzibą w mieście Książ Wlkp..

Informacje dokładniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod linkiem: ATL, BTL – skuteczne planowanie działań reklamowych.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *