ATL, BTL – skuteczne planowanie działań reklamowych, WARSZAWA

Szkolenie pt. ATL, BTL – skuteczne planowanie działań reklamowych, które Państwu tutaj przedstawiamy, jest jednym z bogatszej oferty firmy szkoleniowej MatiConsulting. Detale opisu pozwalają stwierdzić, iż jest przewidziany w dniu 2012-11-07.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta została związana z kategorią: Marketingowe, Zawodowe, PR, reklama, handlowe, kobiet, inne, reklama internetowa.

W ogłoszeniu prowadzący przewidzieli jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu szczegóły zostały zaznaczone jako WARSZAWA woj. Mazowieckie.

Umieszczone tu szkolenie zostało oszacowane przez firmę na 823.20 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

By zachęcić do wzięcia udziału w szkoleniu zastosowano cenę promocyjną typu Rabat. Potrwa ona na czas nieokreślony i upust wynosi według firmy 2%.

Sale powinny być odpowiednie dla maksymalnej ilości uczestników. Warto też zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przełożenie na inny, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Na sam koniec wspominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu ATL, BTL – skuteczne planowanie działań reklamowych, przypisanego do kategorii – Marketingowe, Zawodowe, PR, reklama, handlowe, kobiet, inne, reklama internetowa – zachęca MatiConsulting posiadająca swą siedzibę w miejscowości Książ Wlkp..

Informacje pełniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: ATL, BTL – skuteczne planowanie działań reklamowych.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *