ATL, BTL – skuteczne planowanie działań reklamowych, Gdańsk

Prezentujemy Państwu następne szkolenie MatiConsulting zatytułowane: ATL, BTL – skuteczne planowanie działań reklamowych. Według organizatora i detali podanych do wiadomości chętnych, termin jest planowany w dniu 2012-12-04.

Wspomniano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Marketingowe, Zawodowe, PR, reklama, handlowe, kobiet, inne, reklama internetowa. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Warto sprawdzić z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy może zamknięte. Jeśli to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Czasem jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może skutecznie ograniczyć liczbę dostępnych szkoleń.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Obiekt szkoleniowy.Położenie jest w ofercie podane jako Gdańsk województwo Pomorskie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego doliczeniu uzyskujemy wartość brutto, którą wyceniono przez firmę na 823.20 PLN.

Prowadzący dla tego szkolenia ustalili typ promocji jako Rabat i, w stosunku do ceny bazowej, to 2%, a czas jej obowiązywania określono jako na czas nieokreślony.

Sale powinny być dopasowane dla maksymalnej liczby uczestników. Dobrze także sprawdzić, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby biorących udział. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub odłożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Zastanówmy się… Co to jest szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie, jest to forma zajęć pozaszkolnych posiadająca za cel udoskonalanie ogólnych lub zawodowych kwalifikacji koniecznych do wykonywania zawodu albo jej zdobycia.

Zbliżając się już ku końcowi wspominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu ATL, BTL – skuteczne planowanie działań reklamowych, przypisanego do kategorii – Marketingowe, Zawodowe, PR, reklama, handlowe, kobiet, inne, reklama internetowa – zaprasza MatiConsulting posiadająca swą siedzibę w mieście Książ Wlkp..

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod adresem: ATL, BTL – skuteczne planowanie działań reklamowych.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *