ATL, BTL – skuteczne planowanie działań reklamowych, WARSZAWA

Szkolenie o nazwie ATL, BTL – skuteczne planowanie działań reklamowych, które Państwu tutaj przedstawiamy, jest jednym z oferty firmy szkoleniowej MatiConsulting. Szczegóły opisu pozwalają dostrzec, iż jest przewidziany w dniu 2012-12-05.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została dodana z kategorią: Marketingowe, Zawodowe, PR, reklama, handlowe, kobiet, inne, reklama internetowa.

W ogłoszeniu organizatorzy zaznaczyli jako miejsce odbywania szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu szczegóły są wyznaczone jako WARSZAWA województwo Mazowieckie.

Pomyślmy, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od prowadzących… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy wyżywienia są dostępne. Co w przypadku ciągłych kilkudniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w koszt czy powinno się o to zadbać osobno. O wszystko to można zapytać organizatora, jeśli nie było wspomniane w opisie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego dodaniu uzyskujemy cenę brutto, którą oszacowano przez organizatora na 823.20 PLN.

Wyliczona tu wartość to promocja typu Rabat, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny bazowej, jest równy 2%.

Sale powinny być odpowiednie dla maksymalnej ilości uczestników. Dobrze także zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takim wypadku najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub odłożenie na inny, późniejszy termin.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Na koniec przypominam ponownie, iż do uczestnictwa w szkoleniu ATL, BTL – skuteczne planowanie działań reklamowych, przypisanego do kategorii – Marketingowe, Zawodowe, PR, reklama, handlowe, kobiet, inne, reklama internetowa – zaprasza MatiConsulting mająca siedzibę w mieście Książ Wlkp..

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: ATL, BTL – skuteczne planowanie działań reklamowych.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *