ATL, BTL – skuteczne planowanie działań reklamowych, Gdańsk

Pragniemy zaoferować ATL, BTL – skuteczne planowanie działań reklamowych. Jest to szkolenie, którego przebieg jest planowany w dniu 2012-11-06. Organizatorem jest MatiConsulting, która bardzo zapraszają do wzięcia udziału.

Wspomniano także, iż jest ono związane z kategorią: Firmowe, Biznesowe. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Zastanówmy się, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od organizatora… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy cateringu są dostępne. Co w sytuacji intensywnych wielodniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w cenę czy powinno się o to zadbać samodzielnie. O wszystko to można zapytać organizatora, jeśli nie było wspomniane w opisie.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty przewidywana przez prowadzących w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego położenie zostało podane jako Gdańsk woj. Pomorskie.

Zamieszczone tu szkolenie zostało wycenione przez firmę na 714.00 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Podana tu cena to promocja typu First Minute, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny bazowej, to 15%.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Niestety podanie wyłącznie nazwy miasta nie jest w pełni dobrze ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im większe tym szybciej może się okazać, że uczestnicy uskarżać się będą na problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się na peryferiach, do których dotarcie nie zawsze jest prosty lub znalezienie parkingu bywa utrudnione.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Na koniec wspominam ponownie, iż do uczestnictwa w szkoleniu ATL, BTL – skuteczne planowanie działań reklamowych, przypisanego do kategorii – Firmowe, Biznesowe – zaprasza MatiConsulting z siedzibą w mieście Książ Wlkp..

Dane pełniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: ATL, BTL – skuteczne planowanie działań reklamowych.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *