ATL, BTL – skuteczne planowanie działań reklamowych, Kraków

Szkolenie pt. ATL, BTL – skuteczne planowanie działań reklamowych, które Państwu tutaj prezentujemy, jest jednym z oferty firmy szkoleniowej MatiConsulting. Szczegóły opisu pozwalają dostrzec, iż jest planowany w dniu 2012-10-24.

Wspomniano także, iż jest ono związane z kategorią: Firmowe, Biznesowe. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

W ogłoszeniu prowadzący zadeklarowali jako miejsce odbywania szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu dane teleadresowe zostały określone jako Kraków woj. Małopolskie.

Umieszczone tu szkolenie zostało oszacowane przez organizatora na 714.00 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

By zachęcić do wzięcia udziału w szkoleniu zastosowano cenę promocyjną typu First Minute. Potrwa ona na czas nieokreślony i bonifikata jest równa według organizatorów 15%.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Ważną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Kończąc przypominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu ATL, BTL – skuteczne planowanie działań reklamowych, przypisanego do kategorii – Firmowe, Biznesowe – zaprasza MatiConsulting posiadająca swą siedzibę w mieście Książ Wlkp..

Informacje szczegółowe na temat tego szkolenia można przeczytać pod adresem: ATL, BTL – skuteczne planowanie działań reklamowych.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *