ATL, BTL – skuteczne planowanie działań reklamowych, WARSZAWA

Pragniemy zaoferować ATL, BTL – skuteczne planowanie działań reklamowych. Jest to szkolenie, którego data jest planowany w dniu 2012-11-07. Organizatorem jest firma MatiConsulting, która bardzo zachęcają do wzięcia udziału.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta została powiązana z kategorią: Firmowe, Biznesowe.

Warto zobaczyć z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy zamknięte. Jeśli to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może bardzo zmniejszyć ilość dostępnych szkoleń.

W ogłoszeniu prowadzący zaznaczyli jako miejsce odbywania szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu położenie są wyszczególnione jako WARSZAWA woj. Mazowieckie.

Zastanówmy się… Czym charakteryzuje się szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje słownikowe, jest to aktywność posiadająca na celu udoskonalanie ogólnych lub zawodowych zdolności potrzebnych do wykonywania pracy albo samego jej zdobycia.

Zamieszczone tu szkolenie zostało oszacowane przez firmę na 714.00 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Wskazana tu kwota to promocja typu First Minute, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny bazowej, to 15%.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Niestety podanie wyłącznie nazwy miasta nie jest dobrze ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zaludnione tym szybciej może wyjść na jaw, że uczestnicy uskarżają się na problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dotarcie nie jest niezbyt łatwy lub znalezienie parkingu bywa kłopotliwe.

Istotną rzeczą podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Na zakończenie przypominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu ATL, BTL – skuteczne planowanie działań reklamowych, przypisanego do kategorii – Firmowe, Biznesowe – zachęca MatiConsulting z siedzibą w miejscowości Książ Wlkp..

Dane pełniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod adresem: ATL, BTL – skuteczne planowanie działań reklamowych.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *