ArchiCAD (40 godz.) – projekt regionalny w woj. wielkopolskim, Poznań

Pragniemy Państwu zaprezentować ArchiCAD (40 godz.) – projekt regionalny w woj. wielkopolskim. Jest to szkolenie, którego termin ma planowany start w dniu 2013-02-11 i potrwa ono do 2013-02-15. Organizatorem jest Q33 Sp. z o. o., która gorąco zachęcają do wzięcia udziału.

Wspomniano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Budowlane, Techniczne, projektowanie wnętrz, inne, inżynieria, budownictwo. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Zastanówmy się… Czym wyróżnia się szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje, jest to forma zajęć pozaszkolnych mająca na celu uzyskanie ogólnych lub zawodowych zdolności koniecznych do wykonywania zawodu lub samego jej uzyskania.

W ogłoszeniu prowadzący zadeklarowali jako miejsce odbywania szkolenia Grupa COSINUS. Dla tego obiektu położenie są podane jako Poznań województwo Wielkopolskie.

Warto sprawdzić z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy zamknięte. Gdy to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Czasem jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może bardzo zmniejszyć ilość dostępnych szkoleń.

Znajdujące się tu wyżej szkolenie należy darmowych. Może to wynikać z dofinansowania. O tę ewentualność najlepiej dopytać bezpośrednio organizatora.

Wnętrze obiektu powinno być odpowiednie dla maksymalnej liczby uczestników. Warto też zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takim wypadku najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przesunięcie na inny, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Na zakończenie wspominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu ArchiCAD (40 godz.) – projekt regionalny w woj. wielkopolskim, przypisanego do kategorii – Budowlane, Techniczne, projektowanie wnętrz, inne, inżynieria, budownictwo – zaprasza Q33 Sp. z o. o. z siedzibą w mieście Warszawa.

Informacje pełniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: ArchiCAD (40 godz.) – projekt regionalny w woj. wielkopolskim.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *