ArchiCAD (40 godz.) – projekt ogólnopolski, WARSZAWA

Szkolenie o nazwie ArchiCAD (40 godz.) – projekt ogólnopolski, które Państwu tutaj przedstawiamy, jest jednym z szerszej oferty firmy szkoleniowej Q33 Sp. z o. o.. Szczegóły opisu pozwalają stwierdzić, iż ma planowany start w dniu 2012-11-12 i potrwa ono do 2012-11-16.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została dodana z kategorią: Budowlane, Techniczne.

Lokalizacja szkolenia jest w treści oferty deklarowana przez firmę w Centrum Szkoleniowe Q33 – Biurowiec BUDOWLANI. Dla obiektu tego miejsce zostało podane jako WARSZAWA województwo Mazowieckie.

Znajdujące się tu wyżej szkolenie należy do kategorii darmowych. Może to wynikać z dofinansowania. O tę ewentualność można, w razie wątpliwości dopytać organizatora.

Sale powinny być dopasowane dla maksymalnej ilości uczestników. Warto też zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przesunięcie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Na sam koniec przypominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu ArchiCAD (40 godz.) – projekt ogólnopolski, przypisanego do kategorii – Budowlane, Techniczne – zachęca Q33 Sp. z o. o. z siedzibą w mieście Warszawa.

Dane pełniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: ArchiCAD (40 godz.) – projekt ogólnopolski.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *