ArchiCAD (40 godz.) – projekt ogólnopolski, WARSZAWA

Szkolenie pt. ArchiCAD (40 godz.) – projekt ogólnopolski, które tutaj przedstawiamy, jest jednym z pełniejszej oferty firmy szkoleniowej Q33 Sp. z o. o.. Detale opisu pozwalają dostrzec, iż ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2012-11-19 i potrwa ono do 2012-11-23.

Zaznaczono także, iż jest ono związane z kategorią: Budowlane, Techniczne. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

W ogłoszeniu organizatorzy zaznaczyli jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Centrum Szkoleniowe Q33 – Biurowiec BUDOWLANI. Dla tego obiektu dane są określone jako WARSZAWA woj. Mazowieckie.

Opisywane tutaj wyżej szkolenie należy do kategorii bezpłatnych. Może to wynikać z dofinansowania. O tę ewentualność należy, w razie wątpliwości zapytać bezpośrednio organizatora.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Ważną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Kończąc przypominam ponownie, iż do uczestnictwa w szkoleniu ArchiCAD (40 godz.) – projekt ogólnopolski, przypisanego do kategorii – Budowlane, Techniczne – zaprasza Q33 Sp. z o. o. mająca swą siedzibę w miejscowości Warszawa.

Dane szczegółowe o tym szkoleniu można znaleźć pod adresem: ArchiCAD (40 godz.) – projekt ogólnopolski.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *