ArchiCAD (40 godz.) – projekt ogólnopolski, WARSZAWA

Pragniemy przedstawić ArchiCAD (40 godz.) – projekt ogólnopolski. Jest to szkolenie, którego data ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2012-12-10, zaś koniec 2012-12-14. Organizatorem jest Q33 Sp. z o. o., która gorąco zapraszają do wzięcia udziału.

Wspomniano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Budowlane, Techniczne. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Pomyślmy… Co to jest szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje słownikowe, jest to pewna aktywność mająca za cel poprawę ogólnych lub zawodowych umiejętności wymaganych do wykonywania zawodu bądź jej zdobycia.

Zastanówmy się, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od organizatora… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy cateringu będą dostępne. Co w sytuacji intensywnych wielodniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w cenę czy należy o to zadbać samemu. O wszystko to można zapytać organizatora, jeśli nie było zaznaczone w opisie.

W ogłoszeniu prowadzący zadeklarowali jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Centrum Szkoleniowe Q33 – Biurowiec BUDOWLANI. Dla tego obiektu miejsce są wyznaczone jako WARSZAWA woj. Mazowieckie.

Niewątpliwie zaletą opisanego tutaj szkolenia jest fakt, iż należy do grupy darmowych. Prowadzący mogli skorzystać z dofinansowania by pokryć całkowity koszt szkolenia. Jeśli ta informacja jest istotna, zapoznaj się z pełniejszą informacją o ofercie.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają prościej. Tyle że podanie wyłącznie nazwy miasta nie pozwala w pełni dobrze ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zatłoczone tym szybciej może wyjść na jaw, że uczestnicy wskażą problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dotarcie nie jest niezbyt łatwy lub znalezienie parkingu bywa kłopotliwe.

Ważną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Na zakończenie wspominam znowu, że do wzięcia udziału w szkoleniu ArchiCAD (40 godz.) – projekt ogólnopolski, przypisanego do kategorii – Budowlane, Techniczne – zaprasza Q33 Sp. z o. o. z siedzibą w mieście Warszawa.

Dane szczegółowe o tym szkoleniu można znaleźć pod linkiem: ArchiCAD (40 godz.) – projekt ogólnopolski.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *