ArchiCAD (40 godz.) – projekt ogólnopolski, WARSZAWA

Chcemy Państwu zaoferować ArchiCAD (40 godz.) – projekt ogólnopolski. Jest to szkolenie, którego termin ma planowany rozpoczęcie w dniu 2013-01-14 i potrwa ono do 2013-01-18. Organizatorem jest Q33 Sp. z o. o., która bardzo zachęcają do wzięcia udziału.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została powiązana z kategorią: Budowlane, Techniczne.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował Centrum Szkoleniowe Q33 – Biurowiec BUDOWLANI.Położenie jest w ofercie podane jako WARSZAWA województwo Mazowieckie.

Opisywane tu wyżej szkolenie należy bezpłatnych. Może to wynikać z dofinansowania. O tę ewentualność można, w razie wątpliwości dopytać bezpośrednio organizatora.

Wnętrze obiektu powinno być odpowiednie dla maksymalnej ilości uczestników. Dobrze też zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby biorących udział. W takim wypadku najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przesunięcie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Istotną kwestią podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Zbliżając się już ku końcowi wspominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu ArchiCAD (40 godz.) – projekt ogólnopolski, przypisanego do kategorii – Budowlane, Techniczne – zachęca Q33 Sp. z o. o. z siedzibą w miejscowości Warszawa.

Dane dokładniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: ArchiCAD (40 godz.) – projekt ogólnopolski.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *