ArchiCAD (40 godz.) – projekt ogólnopolski, WARSZAWA

Szkolenie pt. ArchiCAD (40 godz.) – projekt ogólnopolski, które Państwu tutaj przedstawiamy, jest jednym z bogatszej oferty firmy Q33 Sp. z o. o.. Szczegóły opisu pozwalają zauważyć, iż ma planowany start w dniu 2013-01-21, zaś koniec 2013-01-25.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została związana z kategorią: Budowlane, Techniczne.

W ogłoszeniu organizatorzy wskazali jako miejsce odbywania szkolenia Centrum Szkoleniowe Q33 – Biurowiec BUDOWLANI. Dla tego obiektu szczegóły zostały wyszczególnione jako WARSZAWA woj. Mazowieckie.

Opisywane tu powyżej szkolenie należy do kategorii bezpłatnych. Może to być efektem dofinansowania. O tę ewentualność można zapytać bezpośrednio organizatora.

Sale powinny być adekwatne dla maksymalnej ilości uczestników. Dobrze też sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przesunięcie na inny, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Na koniec przypominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu ArchiCAD (40 godz.) – projekt ogólnopolski, przypisanego do kategorii – Budowlane, Techniczne – zaprasza Q33 Sp. z o. o. mająca siedzibę w mieście Warszawa.

Informacje dokładniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod adresem: ArchiCAD (40 godz.) – projekt ogólnopolski.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *