ArchiCAD (40 godz.) – projekt regionalny w woj. wielkopolskim, Poznań

Chcemy przedstawić ArchiCAD (40 godz.) – projekt regionalny w woj. wielkopolskim. Jest to szkolenie, którego data ma przewidziany początek w dniu 2013-01-28 i potrwa ono do 2013-02-01. Organizatorem jest firma Q33 Sp. z o. o., która gorąco zachęcają do wzięcia udziału.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta została dodana z kategorią: Budowlane, Techniczne, projektowanie wnętrz, inne, inżynieria, budownictwo.

Zastanówmy się, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od firmy… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy wyżywienia są dostępne. Co w sytuacji intensywnych kilkudniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w cenę czy należy o to zadbać osobno. O wszystko to najlepiej zapytać prowadzących, jeśli nie było wspomniane w opisie.

Lokalizacja szkolenia jest w treści oferty deklarowana przez firmę w Grupa COSINUS. Dla obiektu tego miejsce zostało zaznaczone jako Poznań województwo Wielkopolskie.

Opisywane tutaj powyżej szkolenie należy bezpłatnych. Fakt ten może być efektem dofinansowania. O tę ewentualność należy zapytać bezpośrednio organizatora.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają prościej. Niestety podanie jedynie nazwy miasta nie jest dokładnie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im gęstsza zabudowa tym prędzej może się okazać, że uczestnicy wskażą problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dojazd nie zawsze jest łatwy lub znalezienie parkingu jest utrudnione.

Ważną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Warto sprawdzić z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy zamknięte. Jeśli to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Czasem jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może bardzo zmniejszyć ilość szkoleń.

Na zakończenie przypominam ponownie, iż do uczestnictwa w szkoleniu ArchiCAD (40 godz.) – projekt regionalny w woj. wielkopolskim, przypisanego do kategorii – Budowlane, Techniczne, projektowanie wnętrz, inne, inżynieria, budownictwo – zachęca Q33 Sp. z o. o. posiadająca siedzibę w miejscowości Warszawa.

Informacje pełniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: ArchiCAD (40 godz.) – projekt regionalny w woj. wielkopolskim.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *