APICS CPIM – Zarządzanie Łańcuchem Dostaw – Fundamenty, Łódź

Pragniemy Państwu zaoferować APICS CPIM – Zarządzanie Łańcuchem Dostaw – Fundamenty. Jest to szkolenie, którego termin ma przewidziany początek w dniu 2013-03-13 oraz zakończy się 2013-03-15. Organizatorem jest firma MPM Productivity Management, która bardzo zachęcają do wzięcia udziału.

Zaznaczono także, iż jest ono powiązane z kategorią: Produkcja, Logistyka. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

W ogłoszeniu prowadzący zadeklarowali jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Siedziba firmy Dell Products Polska. Dla tego obiektu dane zostały podane jako Łódź województwo Łódzkie.

Wartość szkolenia, które macie Państwo przed sobą, zawiera w sobie podatek, w wysokości 0%. Wraz z nim szkolenie osiąga wartość brutto w wysokości 0.00.

Wnętrze obiektu powinno być odpowiednie dla maksymalnej liczby uczestników. Dobrze też zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przełożenie na inny, późniejszy termin.

Istotną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Zbliżając się już ku końcowi wspominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu APICS CPIM – Zarządzanie Łańcuchem Dostaw – Fundamenty, przypisanego do kategorii – Produkcja, Logistyka – zachęca MPM Productivity Management z siedzibą w miejscowości Poznań.

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: APICS CPIM – Zarządzanie Łańcuchem Dostaw – Fundamenty.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *