APICS CPIM – Zarządzanie Łańcuchem Dostaw – Fundamenty, Wrocław

Termin szkolenia : APICS CPIM – Zarządzanie Łańcuchem Dostaw – Fundamenty, ma przewidziany początek w dniu 2013-01-30 oraz zakończy się 2013-02-01. Jesteśmy znani jako MPM Productivity Management i prowadzący szkolenia i chcemy zaprezentować Państwu jedno z nich.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta ta została połączona z kategorią: Produkcja, Logistyka.

Warto sprawdzić z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy zamknięte. Gdy to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może mocno zmniejszyć ilość dostępnych szkoleń.

Lokalizacja szkolenia jest w ofercie deklarowana przez organizatora w Hotel ART. Dla obiektu tego położenie zostało zaznaczone jako Wrocław województwo Dolnośląskie.

Zdefiniujmy sobie… Czym wyróżnia się szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje słownikowe, jest to pewna forma zajęć pozaszkolnych, która ma na celu poprawę ogólnych lub zawodowych umiejętności potrzebnych do wykonywania zawodu albo też jej uzyskania.

Kwota szkolenia, o którym Państwo czytacie, zawiera w sobie podatek, w wysokości 0%. Wspólnie z nim szkolenie osiąga cenę brutto w wysokości 0.00.

Ważną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Istotną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Na koniec wspominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu APICS CPIM – Zarządzanie Łańcuchem Dostaw – Fundamenty, przypisanego do kategorii – Produkcja, Logistyka – zaprasza MPM Productivity Management posiadająca swą siedzibę w mieście Poznań.

Dane pełniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: APICS CPIM – Zarządzanie Łańcuchem Dostaw – Fundamenty.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *