APICS CPIM – Zarządzanie Łańcuchem Dostaw – Fundamenty, Gdańsk

Data szkolenia pt.: APICS CPIM – Zarządzanie Łańcuchem Dostaw – Fundamenty, ma planowany rozpoczęcie w dniu 2013-04-17 i potrwa ono do 2013-04-19. Jesteśmy znani jako MPM Productivity Management i organizator szkoleń i pragniemy zaoferować Państwu jedno z nich.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została powiązana z kategorią: Produkcja, Logistyka.

Zapytajmy siebie, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od organizatora… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy cateringu będą dostępne. Co w sytuacji intensywnych kilkudniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w cenę czy powinno się o to zadbać osobno. O wszystko to najlepiej zapytać firmę, jeśli nie było zaznaczone w opisie.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty deklarowana przez organizatora w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego położenie zostało podane jako Gdańsk województwo Pomorskie.

Warto sprawdzić z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy zamknięte. Jeśli tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Czasem jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może mocno ograniczyć ilość dostępnych szkoleń.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego doliczeniu uzyskujemy wartość brutto, którą oszacowano przez prowadzących na 0.00 PLN.

Ważną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Istotną rzeczą podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu APICS CPIM – Zarządzanie Łańcuchem Dostaw – Fundamenty, przypisanego do kategorii – Produkcja, Logistyka – zachęca MPM Productivity Management z siedzibą w mieście Poznań.

Informacje dokładniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: APICS CPIM – Zarządzanie Łańcuchem Dostaw – Fundamenty.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *