APICS CPIM – Zarządzanie Łańcuchem Dostaw – Fundamenty, Kraków

Szkolenie zatytułowane APICS CPIM – Zarządzanie Łańcuchem Dostaw – Fundamenty, które Państwu tutaj prezentujemy, jest jednym z pełniejszej oferty firmy szkoleniowej MPM Productivity Management. Szczegóły opisu pozwalają dostrzec, iż ma planowany start w dniu 2013-05-15 i potrwa ono do 2013-05-17.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta ta została powiązana z kategorią: Produkcja, Logistyka.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Hotel Swing.Miejsce jest w ofercie podane jako Kraków województwo Małopolskie.

Umieszczone tu szkolenie jest oszacowane przez organizatora na 0.00 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Tyle że podanie wyłącznie nazwy miasta nie jest zbyt dokładnie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im większe tym szybciej może się okazać, że uczestnicy mają problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dojazd nie zawsze jest łatwy lub znalezienie miejsca postoju jest kłopotliwe.

Istotną rzeczą podczas szukania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Zbliżając się już ku końcowi wspominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu APICS CPIM – Zarządzanie Łańcuchem Dostaw – Fundamenty, przypisanego do kategorii – Produkcja, Logistyka – zachęca MPM Productivity Management mająca swą siedzibę w miejscowości Poznań.

Dane pełniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod adresem: APICS CPIM – Zarządzanie Łańcuchem Dostaw – Fundamenty.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *