APICS CPIM – Zarządzanie Łańcuchem Dostaw – Fundamenty, WARSZAWA

Przedstawiamy kolejne szkolenie firmy MPM Productivity Management o nazwie: APICS CPIM – Zarządzanie Łańcuchem Dostaw – Fundamenty. Według organizatora i detali podanych do wiadomości chętnych, termin ma przewidziany początek w dniu 2013-07-03, zaś koniec 2013-07-05.

Wspomniano także, iż jest ono związane z kategorią: Produkcja, Logistyka. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Pomyślmy, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od organizatora… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy wyżywienia są dostępne. Co w przypadku intensywnych kilkudniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w koszt czy należy o to zadbać samemu. O wszystko to najlepiej zapytać firmę, jeśli nie zostało napisane w opisie.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował Obiekt szkoleniowy.Położenie jest w ofercie podane jako WARSZAWA województwo Mazowieckie.

Warto zobaczyć z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy zamknięte. Gdy tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Czasem jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może skutecznie ograniczyć ilość dostępnych szkoleń.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego dodaniu uzyskujemy cenę brutto, którą oszacowano przez organizatora na 0.00 PLN.

Ważną rzeczą podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Na sam koniec wspominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu APICS CPIM – Zarządzanie Łańcuchem Dostaw – Fundamenty, przypisanego do kategorii – Produkcja, Logistyka – zachęca MPM Productivity Management posiadająca swą siedzibę w miejscowości Poznań.

Informacje pełniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod linkiem: APICS CPIM – Zarządzanie Łańcuchem Dostaw – Fundamenty.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *