APICS CPIM – Nadrzędne Planowanie Zasobów, Wrocław

Szkolenie o nazwie APICS CPIM – Nadrzędne Planowanie Zasobów, które Państwu tutaj przedstawiamy, jest jednym z oferty firmy szkoleniowej MPM Productivity Management. Szczegóły opisu pozwalają stwierdzić, iż ma planowany start w dniu 2013-02-20, zaś koniec 2013-02-22.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została połączona z kategorią: Produkcja, Logistyka.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Hotel ART.Miejsce jest w ofercie określone jako Wrocław woj. Dolnośląskie.

Wartość szkolenia, o którym Państwo czytacie, uwzględnia podatek, w wysokości 0%. Łącznie z nim szkolenie osiąga wartość brutto na poziomie 0.00.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Tyle że podanie wyłącznie nazwy miasta nie jest zbyt właściwie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zaludnione tym prędzej może się okazać, że uczestnicy wskażą problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dojazd nie zawsze jest łatwy lub znalezienie parkingu jest utrudnione.

Istotną rzeczą podczas szukania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Na koniec przypominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu APICS CPIM – Nadrzędne Planowanie Zasobów, przypisanego do kategorii – Produkcja, Logistyka – zaprasza MPM Productivity Management z siedzibą w miejscowości Poznań.

Informacje pełniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod linkiem: APICS CPIM – Nadrzędne Planowanie Zasobów.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *