APICS CPIM – Nadrzędne Planowanie Zasobów, Łódź

Chcemy Państwu przedstawić APICS CPIM – Nadrzędne Planowanie Zasobów. Jest to szkolenie, którego przebieg ma planowany start w dniu 2013-04-24, zaś koniec 2013-04-26. Organizatorem jest MPM Productivity Management, która bardzo zachęcają do wzięcia udziału.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta została powiązana z kategorią: Produkcja, Logistyka.

Lokalizacja szkolenia jest w treści oferty zarezerwowana przez firmę w Siedziba firmy Dell Products Polska. Dla obiektu tego miejsce zostało zaznaczone jako Łódź woj. Łódzkie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego doliczeniu uzyskujemy cenę brutto, którą oszacowano przez organizatora na 0.00 PLN.

Wnętrze obiektu powinno być adekwatne dla sugerowanej ilości uczestników. Warto także zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przesunięcie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Na zakończenie wspominam znowu, że do wzięcia udziału w szkoleniu APICS CPIM – Nadrzędne Planowanie Zasobów, przypisanego do kategorii – Produkcja, Logistyka – zachęca MPM Productivity Management mająca swą siedzibę w miejscowości Poznań.

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można znaleźć pod linkiem: APICS CPIM – Nadrzędne Planowanie Zasobów.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *