APICS CPIM – Nadrzędne Planowanie Zasobów, Kraków

Termin szkolenia pt.: APICS CPIM – Nadrzędne Planowanie Zasobów, ma przewidziany start w dniu 2013-06-26 oraz zakończy się 2013-06-28. Jesteśmy znani jako MPM Productivity Management i prowadzący szkolenia i chcemy zaprezentować jedno z nich.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została powiązana z kategorią: Produkcja, Logistyka.

W ogłoszeniu organizatorzy wskazali jako miejsce odbywania szkolenia Hotel Swing. Dla tego obiektu dane zostały podane jako Kraków województwo Małopolskie.

Pomyślmy, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od prowadzących… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy cateringu będą dostępne. Co w przypadku ciągłych kilkudniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w cenę czy powinno się o to zadbać samemu. O wszystko to najlepiej zapytać firmę, jeśli nie było wspomniane w opisie.

Kwota szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 0%. Wraz z nim szkolenie osiąga kwotę brutto w wysokości 0.00.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Niestety podanie tylko nazwy miasta nie pozwala zbyt właściwie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zaludnione tym łatwiej może wyjść na jaw, że uczestnicy uskarżać się będą na problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dojazd nie jest niezbyt prosty lub znalezienie parkingu jest trudne.

Ważną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Zbliżając się już ku końcowi wspominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu APICS CPIM – Nadrzędne Planowanie Zasobów, przypisanego do kategorii – Produkcja, Logistyka – zachęca MPM Productivity Management z siedzibą w miejscowości Poznań.

Dane pełniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: APICS CPIM – Nadrzędne Planowanie Zasobów.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *