APICS CPIM – Szczegółowe Harmonogramowanie i Planowanie – Zarządzanie Zapasami, Wrocław

Oferujemy kolejne szkolenie MPM Productivity Management pt.: APICS CPIM – Szczegółowe Harmonogramowanie i Planowanie – Zarządzanie Zapasami. Według prowadzących i informacji podanych do wiadomości zainteresowanych, termin ma przewidziany start w dniu 2012-12-05, zaś koniec 2012-12-07.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została połączona z kategorią: Produkcja, Logistyka.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Hotel ART.Miejsce jest w ofercie określone jako Wrocław woj. Dolnośląskie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego doliczeniu uzyskujemy cenę brutto, którą wyceniono przez organizatora na 0.00 PLN.

Wnętrze obiektu powinno być adekwatne dla maksymalnej ilości uczestników. Warto też sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub odłożenie na inny, późniejszy termin.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Kończąc przypominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu APICS CPIM – Szczegółowe Harmonogramowanie i Planowanie – Zarządzanie Zapasami, przypisanego do kategorii – Produkcja, Logistyka – zaprasza MPM Productivity Management mająca swą siedzibę w miejscowości Poznań.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod adresem: APICS CPIM – Szczegółowe Harmonogramowanie i Planowanie – Zarządzanie Zapasami.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *