APICS CPIM – Nadrzędne Planowanie Zasobów, Poznań

Przebieg szkolenia : APICS CPIM – Nadrzędne Planowanie Zasobów, ma planowany rozpoczęcie w dniu 2012-11-28, zaś koniec 2012-11-30. Jesteśmy znani jako MPM Productivity Management i prowadzący szkolenia i pragniemy zaoferować Państwu jedno z nich.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została powiązana z kategorią: Produkcja, Logistyka.

Lokalizacja szkolenia jest w treści oferty deklarowana przez organizatora w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego miejsce zostało zaznaczone jako Poznań woj. Wielkopolskie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego doliczeniu uzyskujemy wartość brutto, którą wyceniono przez prowadzących na 0.00 PLN.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Istotną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Zastanówmy się, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od organizatora… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy cateringu są dostępne. Co w sytuacji intensywnych kilkudniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w cenę czy powinno się o to zadbać osobno. O wszystko to najlepiej zapytać organizatora, jeśli nie było napisane w opisie.

Na koniec wspominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu APICS CPIM – Nadrzędne Planowanie Zasobów, przypisanego do kategorii – Produkcja, Logistyka – zachęca MPM Productivity Management posiadająca swą siedzibę w miejscowości Poznań.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: APICS CPIM – Nadrzędne Planowanie Zasobów.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *