Android F2, Warszawa

Data szkolenia pt.: Android F2, ma planowany początek w dniu 2013-01-28 i potrwa ono do 2013-02-01. Jesteśmy znani jako Expose Sp. z o.o. i prowadzący szkolenia i chcemy przedstawić Państwu jedno z nich.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta ta została połączona z kategorią: Informatyczne IT, programowanie.

Lokalizacja szkolenia jest w treści oferty zarezerwowana przez firmę w Biuro Expose Sp. z o.o.. Dla obiektu tego położenie zostało zaznaczone jako Warszawa woj. Mazowieckie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy wartość brutto, którą wyceniono przez prowadzących na 3388.65 PLN.

Organizator dla tego szkolenia ustalili typ promocji jako Rabat i, w odniesieniu do ceny bazowej, jest równy 5%, a czas jej obowiązywania podano jako na czas nieokreślony.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Tyle że podanie tylko nazwy miasta nie jest w pełni dobrze ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zaludnione tym łatwiej może wyjść na jaw, że uczestnicy mają problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dotarcie nie zawsze jest prosty lub znalezienie parkingu jest kłopotliwe.

Istotną rzeczą podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Zbliżając się już ku końcowi wspominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Android F2, przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, programowanie – zaprasza Expose Sp. z o.o. mająca siedzibę w mieście Warszawa.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod adresem: Android F2.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *