Trening Asertywności Szkolenie Otwarte, Gdańsk

Chcemy zaprezentować Trening Asertywności Szkolenie Otwarte. Jest to szkolenie, którego przebieg jest przewidziany w dniu 2013-01-08. Organizatorem jest Perspecta, która gorąco zapraszają do wzięcia udziału.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została związana z kategorią: Interpersonalne, Coachingowe, rozwój osobisty, menedżerski, asertywność.

W ogłoszeniu prowadzący zadeklarowali jako miejsce przeprowadzenia szkolenia PERSPECTA. Dla tego obiektu miejsce zostały wyszczególnione jako Gdańsk woj. Pomorskie.

Zamieszczone tu szkolenie jest wycenione przez organizatora na 307.50 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają prościej. Tyle że podanie jedynie nazwy miasta nie jest właściwie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im większe tym łatwiej może się okazać, że uczestnicy mają problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dotarcie nie jest niezbyt łatwy lub znalezienie miejsca postoju jest utrudnione.

Ważną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Na zakończenie przypominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu Trening Asertywności Szkolenie Otwarte, przypisanego do kategorii – Interpersonalne, Coachingowe, rozwój osobisty, menedżerski, asertywność – zachęca Perspecta posiadająca swą siedzibę w miejscowości Gdańsk.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: Trening Asertywności Szkolenie Otwarte.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *