Trening Asertywności Szkolenie Otwarte, Gdańsk

Prezentujemy kolejne szkolenie Perspecta zatytułowane: Trening Asertywności Szkolenie Otwarte. Według organizatora i szczegółów podanych do wiadomości zainteresowanych, termin jest planowany w dniu 2013-01-12.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została dodana z kategorią: Interpersonalne, Coachingowe, rozwój osobisty, menedżerski, asertywność.

Warto zobaczyć z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy zamknięte. Gdy tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Czasem jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może bardzo ograniczyć liczbę szkoleń.

W ogłoszeniu organizatorzy zadeklarowali jako miejsce przeprowadzenia szkolenia PERSPECTA. Dla tego obiektu dane są wyszczególnione jako Gdańsk woj. Pomorskie.

Cena szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Łącznie z nim szkolenie osiąga wartość brutto w wysokości 307.50.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Niestety podanie jedynie nazwy miasta nie jest dobrze ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im większe tym łatwiej może wyjść na jaw, że uczestnicy mają problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się na peryferiach, do których dotarcie nie jest niezbyt łatwy lub znalezienie parkingu bywa utrudnione.

Ważną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Na zakończenie wspominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu Trening Asertywności Szkolenie Otwarte, przypisanego do kategorii – Interpersonalne, Coachingowe, rozwój osobisty, menedżerski, asertywność – zaprasza Perspecta posiadająca siedzibę w miejscowości Gdańsk.

Dane pełniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod adresem: Trening Asertywności Szkolenie Otwarte.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *