AKTUALNOŚCI I ZMIANY W PRZEPISACH CELNYCH OD 01.10. 2012 R. ORAZ RAMOWE UJĘCIE PROPONOWANYCH ZMI, Kraków

Prezentujemy nowe szkolenie Ekspert Handlowy o nazwie: AKTUALNOŚCI I ZMIANY W PRZEPISACH CELNYCH OD 01.10. 2012 R. ORAZ RAMOWE UJĘCIE PROPONOWANYCH ZMI. Według prowadzących i szczegółów podanych do wiadomości zainteresowanych, termin jest przewidziany w dniu 2013-01-28.

Dodano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Prawne, Logistyka, transport, spedycja, produkcja, handlowe, celne, konsumenckie. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Zapytajmy siebie, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od organizatora… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy cateringu są dostępne. Co w przypadku ciągłych kilkudniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w cenę czy należy o to zadbać samemu. O wszystko to najlepiej zapytać organizatora, jeśli nie było zaznaczone w opisie.

Warto sprawdzić z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy zamknięte. Gdy tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może skutecznie ograniczyć ilość szkoleń.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział Kraków, Dom POLONII, ul. Rynek Główny 14.Miejsce jest w ofercie zaznaczone jako Kraków województwo Małopolskie.

Cena szkolenia, o którym Państwo czytacie, uwzględnia podatek, w wysokości 23%. Razem z nim szkolenie osiąga cenę brutto w wysokości 719.10.

By zachęcić do uczestnictwa w szkoleniu wykorzystano cenę promocyjną typu First Minute. Potrwa ona do dnia 2013-01-18 i upust jest równa według firmy 10%.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Niestety podanie wyłącznie nazwy miasta nie pozwala zbyt dokładnie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im gęstsza zabudowa tym łatwiej może się okazać, że uczestnicy uskarżać się będą na problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się na peryferiach, do których dotarcie nie jest niezbyt łatwy lub znalezienie parkingu bywa trudne.

Istotną rzeczą podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Kończąc wspominam ponownie, iż do uczestnictwa w szkoleniu AKTUALNOŚCI I ZMIANY W PRZEPISACH CELNYCH OD 01.10. 2012 R. ORAZ RAMOWE UJĘCIE PROPONOWANYCH ZMI, przypisanego do kategorii – Prawne, Logistyka, transport, spedycja, produkcja, handlowe, celne, konsumenckie – zachęca Ekspert Handlowy posiadająca siedzibę w miejscowości Kraków.

Dane pełniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod adresem: AKTUALNOŚCI I ZMIANY W PRZEPISACH CELNYCH OD 01.10. 2012 R. ORAZ RAMOWE UJĘCIE PROPONOWANYCH ZMI.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *