MS Excel – zaawansowany, Poznań

Przedstawiamy kolejne szkolenie ITT Company pt.: MS Excel – zaawansowany. Według organizatora i detali podanych do wiadomości chętnych, termin ma planowany start w dniu 2012-11-24 i potrwa ono do 2012-11-25.

Zaznaczono także, iż jest ono związane z kategorią: Informatyczne IT. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował IT Company.Położenie jest w ofercie podane jako Poznań woj. Wielkopolskie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy cenę brutto, którą wyceniono przez prowadzących na 891.75 PLN.

Sale powinny być dopasowane dla maksymalnej liczby uczestników. Warto także zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takim wypadku najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przesunięcie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Istotną kwestią podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam ponownie, iż do wzięcia udziału w szkoleniu MS Excel – zaawansowany, przypisanego do kategorii – Informatyczne IT – zaprasza ITT Company mająca siedzibę w mieście Poznań.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: MS Excel – zaawansowany.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *