AKTUALNOŚCI I ZMIANY W PRZEPISACH CELNYCH OD 01.10. 2012 R. ORAZ RAMOWE UJĘCIE PROPONOWANYCH ZMI, Katowice

Pragniemy Państwu zaoferować AKTUALNOŚCI I ZMIANY W PRZEPISACH CELNYCH OD 01.10. 2012 R. ORAZ RAMOWE UJĘCIE PROPONOWANYCH ZMI. Jest to szkolenie, którego data jest planowany w dniu 2013-02-26. Organizatorem jest Ekspert Handlowy, która bardzo zapraszają do wzięcia udziału.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została powiązana z kategorią: Prawne, Logistyka, transport, spedycja, produkcja, handlowe, celne, konsumenckie.

W ogłoszeniu organizatorzy zadeklarowali jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Miedzynarodowa Szkoła Bankowości i Finansów. Dla tego obiektu dane teleadresowe zostały wyznaczone jako Katowice województwo Śląskie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy cenę brutto, którą oszacowano przez prowadzących na 719.10 PLN.

Wskazana tu kwota to promocja typu First Minute, która obowiązuje do dnia 2013-02-15, a sam upust, w stosunku do ceny nominalnej, wynosi 10%.

Sale powinny być adekwatne dla maksymalnej liczby uczestników. Warto także sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przesunięcie na inny, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Kończąc wspominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu AKTUALNOŚCI I ZMIANY W PRZEPISACH CELNYCH OD 01.10. 2012 R. ORAZ RAMOWE UJĘCIE PROPONOWANYCH ZMI, przypisanego do kategorii – Prawne, Logistyka, transport, spedycja, produkcja, handlowe, celne, konsumenckie – zaprasza Ekspert Handlowy z siedzibą w miejscowości Kraków.

Informacje pełniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: AKTUALNOŚCI I ZMIANY W PRZEPISACH CELNYCH OD 01.10. 2012 R. ORAZ RAMOWE UJĘCIE PROPONOWANYCH ZMI.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *