AKTUALNOŚCI I ZMIANY W PRZEPISACH CELNYCH OD 01.10. 2012 R. ORAZ RAMOWE UJĘCIE PROPONOWANYCH ZMI, Warszawa

Chcemy zaoferować AKTUALNOŚCI I ZMIANY W PRZEPISACH CELNYCH OD 01.10. 2012 R. ORAZ RAMOWE UJĘCIE PROPONOWANYCH ZMI. Jest to szkolenie, którego termin jest przewidziany w dniu 2013-02-25. Organizatorem jest firma Ekspert Handlowy, która gorąco zachęcają do wzięcia udziału.

Zasugerowano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Prawne, Logistyka, transport, spedycja, produkcja, handlowe, celne, konsumenckie. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował Warszawska Szkoła Wyższa.Położenie jest w ofercie określone jako Warszawa województwo Mazowieckie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy wartość brutto, którą oszacowano przez prowadzących na 719.10 PLN.

Firma dla tego szkolenia podali typ promocji jako First Minute i, w stosunku do ceny bazowej, to 10%, a czas jej obowiązywania określono jako do dnia 2013-02-15.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu AKTUALNOŚCI I ZMIANY W PRZEPISACH CELNYCH OD 01.10. 2012 R. ORAZ RAMOWE UJĘCIE PROPONOWANYCH ZMI, przypisanego do kategorii – Prawne, Logistyka, transport, spedycja, produkcja, handlowe, celne, konsumenckie – zachęca Ekspert Handlowy posiadająca swą siedzibę w miejscowości Kraków.

Dane pełniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: AKTUALNOŚCI I ZMIANY W PRZEPISACH CELNYCH OD 01.10. 2012 R. ORAZ RAMOWE UJĘCIE PROPONOWANYCH ZMI.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *