Akcja Bilans 2012 roku-podatkowe zamknięcie roku 2012 – w CIT i VAT, Gliwice

Termin szkolenia pt.: Akcja Bilans 2012 roku-podatkowe zamknięcie roku 2012 – w CIT i VAT, jest przewidziany w dniu 2012-10-12. Jesteśmy znani jako Eurodirect filia BDO Sp z o.o. i organizator szkoleń i chcemy przedstawić jedno z nich.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta została powiązana z kategorią: Ekonomiczne, Księgowe, księgowość, podatki, rachunkowość.

Warto sprawdzić z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy zamknięte. Jeśli to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Czasem jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może skutecznie zmniejszyć liczbę dostępnych szkoleń.

Pomyślmy, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od firmy… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy wyżywienia będą dostępne. Co w przypadku intensywnych kilkudniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w cenę czy powinno się o to zadbać samemu. O wszystko to można zapytać prowadzących, jeśli nie zostało zaznaczone w opisie.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty zapowiadana przez prowadzących w Hotel Qubus. Dla obiektu tego położenie zostało określone jako Gliwice województwo Śląskie.

Zamieszczone tu szkolenie zostało oszacowane przez organizatora na 430.50 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Tyle że podanie wyłącznie nazwy miasta nie pozwala w pełni dobrze ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zaludnione tym szybciej może się okazać, że uczestnicy uskarżać się będą na problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się na peryferiach, do których dojazd nie jest niezbyt prosty lub znalezienie parkingu bywa trudne.

Istotną rzeczą podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Na koniec przypominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Akcja Bilans 2012 roku-podatkowe zamknięcie roku 2012 – w CIT i VAT, przypisanego do kategorii – Ekonomiczne, Księgowe, księgowość, podatki, rachunkowość – zachęca Eurodirect filia BDO Sp z o.o. mająca siedzibę w miejscowości Katowice.

Informacje dokładniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: Akcja Bilans 2012 roku-podatkowe zamknięcie roku 2012 – w CIT i VAT.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *