Akcja Bilans 2012 – Inwentaryzacja, Gliwice

Chcemy zaprezentować Akcja Bilans 2012 – Inwentaryzacja. Jest to szkolenie, którego data jest przewidziany w dniu 2012-10-29. Organizatorem jest firma Eurodirect filia BDO Sp z o.o., która gorąco zapraszają do wzięcia udziału.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została dodana z kategorią: Ekonomiczne, Księgowe, controlling, księgowość, rachunkowość, prawne.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział Hotel Qubus.Miejsce jest w ofercie wyznaczone jako Gliwice województwo Śląskie.

Umieszczone tu szkolenie jest oszacowane przez firmę na 430.50 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Sale powinny być odpowiednie dla maksymalnej ilości uczestników. Dobrze też sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takim wypadku najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przełożenie na inny, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Na koniec przypominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu Akcja Bilans 2012 – Inwentaryzacja, przypisanego do kategorii – Ekonomiczne, Księgowe, controlling, księgowość, rachunkowość, prawne – zaprasza Eurodirect filia BDO Sp z o.o. z siedzibą w mieście Katowice.

Dane dokładniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: Akcja Bilans 2012 – Inwentaryzacja.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *