Akcja Bilans 2012 roku-podatkowe zamknięcie roku 2012 – w CIT i VAT, Rybnik

Szkolenie o nazwie Akcja Bilans 2012 roku-podatkowe zamknięcie roku 2012 – w CIT i VAT, które Państwu tutaj prezentujemy, jest jednym z oferty firmy Eurodirect filia BDO Sp z o.o.. Detale opisu pozwalają stwierdzić, iż jest przewidziany w dniu 2012-10-24.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została połączona z kategorią: Ekonomiczne, Księgowe, księgowość, podatki, rachunkowość.

Zdefiniujmy sobie… Co to jest szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie słownikowe, jest to pewna aktywność mająca na celu uzyskanie ogólnych lub zawodowych umiejętności wymaganych do wykonywania pracy albo też jej zdobycia.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w ofercie zarezerwowana przez firmę w Rybnicki Inkubator Technologiczny. Dla obiektu tego miejsce zostało podane jako Rybnik woj. Śląskie.

Pomyślmy, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od organizatora… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy wyżywienia będą dostępne. Co w sytuacji intensywnych wielodniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w koszt czy należy o to zadbać samemu. O wszystko to można zapytać organizatora, jeśli nie było napisane w opisie.

Umieszczone tu szkolenie jest wycenione przez firmę na 430.50 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Istotną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Kończąc wspominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu Akcja Bilans 2012 roku-podatkowe zamknięcie roku 2012 – w CIT i VAT, przypisanego do kategorii – Ekonomiczne, Księgowe, księgowość, podatki, rachunkowość – zaprasza Eurodirect filia BDO Sp z o.o. mająca siedzibę w mieście Katowice.

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można przeczytać pod adresem: Akcja Bilans 2012 roku-podatkowe zamknięcie roku 2012 – w CIT i VAT.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *