Planowane zmiany w podatku VAT od 01.01.2013 r., Gliwice

Pragniemy Państwu przedstawić Planowane zmiany w podatku VAT od 01.01.2013 r.. Jest to szkolenie, którego termin jest przewidziany w dniu 2012-10-25. Organizatorem jest firma Eurodirect filia BDO Sp z o.o., która gorąco zachęcają do wzięcia udziału.

Zasugerowano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Ekonomiczne, Księgowe, księgowość, podatki, rachunkowość. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował Hotel Qubus.Położenie jest w ofercie określone jako Gliwice województwo Śląskie.

Zamieszczone tu szkolenie zostało oszacowane przez firmę na 430.50 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Wnętrze obiektu powinno być dopasowane dla sugerowanej ilości uczestników. Dobrze także sprawdzić, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przełożenie na inny, późniejszy termin.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Na zakończenie wspominam znowu, że do wzięcia udziału w szkoleniu Planowane zmiany w podatku VAT od 01.01.2013 r., przypisanego do kategorii – Ekonomiczne, Księgowe, księgowość, podatki, rachunkowość – zaprasza Eurodirect filia BDO Sp z o.o. mająca swą siedzibę w miejscowości Katowice.

Informacje pełniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: Planowane zmiany w podatku VAT od 01.01.2013 r..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *