AKADEMIA PODATKOWA, Rzeszów

Przebieg szkolenia : AKADEMIA PODATKOWA, ma przewidziany początek w dniu 2012-11-06, zaś koniec 2012-11-30. Jesteśmy znani jako GALERIA SZKOLEŃ i prowadzący szkolenia i pragniemy przedstawić jedno z nich.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta została połączona z kategorią: Finansowe, Księgowe, podatki, inne, rachunkowość, analiza finansowa.

Lokalizacja szkolenia jest w treści oferty deklarowana przez prowadzących w Wojewódzki Dom Kultury. Dla obiektu tego położenie zostało zaznaczone jako Rzeszów woj. Podkarpackie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy kwotę brutto, którą oszacowano przez organizatora na 885.60 PLN.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają prościej. Niestety podanie wyłącznie nazwy miasta nie pozwala dokładnie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zatłoczone tym łatwiej może wyjść na jaw, że uczestnicy uskarżać się będą na problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dojazd nie jest niezbyt łatwy lub znalezienie miejsca postoju jest kłopotliwe.

Ważną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Na sam koniec wspominam ponownie, iż do uczestnictwa w szkoleniu AKADEMIA PODATKOWA, przypisanego do kategorii – Finansowe, Księgowe, podatki, inne, rachunkowość, analiza finansowa – zaprasza GALERIA SZKOLEŃ mająca siedzibę w miejscowości Niepołomice.

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: AKADEMIA PODATKOWA.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *