AKADEMIA PODATKOWA, Stalowa Wola

Szkolenie o nazwie AKADEMIA PODATKOWA, które tutaj przedstawiamy, jest jednym z bogatszej oferty firmy szkoleniowej GALERIA SZKOLEŃ. Detale opisu pozwalają zauważyć, iż ma planowany start w dniu 2012-11-07 i potrwa ono do 2012-11-29.

Zasugerowano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Finansowe, Księgowe, podatki, inne, rachunkowość, analiza finansowa. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty zarezerwowana przez organizatora w ZAJAZD SEZAM. Dla obiektu tego miejsce zostało zaznaczone jako Stalowa Wola woj. Podkarpackie.

Wartość szkolenia, o którym Państwo czytacie, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Wraz z nim szkolenie osiąga cenę brutto na poziomie 885.60.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Tyle że podanie tylko nazwy miasta nie pozwala zbyt dokładnie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zatłoczone tym szybciej może wyjść na jaw, że uczestnicy uskarżać się będą na problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dojazd nie jest niezbyt prosty lub znalezienie parkingu bywa kłopotliwe.

Istotną rzeczą podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Warto sprawdzić z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy może zamknięte. Gdy tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może mocno zmniejszyć ilość dostępnych szkoleń.

Na koniec wspominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu AKADEMIA PODATKOWA, przypisanego do kategorii – Finansowe, Księgowe, podatki, inne, rachunkowość, analiza finansowa – zachęca GALERIA SZKOLEŃ mająca siedzibę w mieście Niepołomice.

Dane dokładniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod adresem: AKADEMIA PODATKOWA.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *