AKADEMIA PODATKOWA, Kraków

Chcemy Państwu przedstawić AKADEMIA PODATKOWA. Jest to szkolenie, którego termin jest planowany w dniu 2012-11-05. Organizatorem jest GALERIA SZKOLEŃ, która gorąco zachęcają do wzięcia udziału.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została połączona z kategorią: Finansowe, Księgowe, podatki, inne, rachunkowość, analiza finansowa.

W ogłoszeniu prowadzący wskazali jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Dom Polonii. Dla tego obiektu miejsce są zaznaczone jako Kraków województwo Śląskie.

Warto zobaczyć z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy może zamknięte. Gdy tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Czasem jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może mocno ograniczyć liczbę szkoleń.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy kwotę brutto, którą wyceniono przez firmę na 885.60 PLN.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Tyle że podanie wyłącznie nazwy miasta nie pozwala w pełni dobrze ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zatłoczone tym szybciej może wyjść na jaw, że uczestnicy uskarżają się na problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dotarcie nie zawsze jest prosty lub znalezienie parkingu jest trudne.

Istotną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Na sam koniec wspominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu AKADEMIA PODATKOWA, przypisanego do kategorii – Finansowe, Księgowe, podatki, inne, rachunkowość, analiza finansowa – zachęca GALERIA SZKOLEŃ mająca swą siedzibę w miejscowości Niepołomice.

Dane pełniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: AKADEMIA PODATKOWA.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *